UR & KLOCKOR / Armbandsur / Armbandsur 13337090
nr 1333 7090
Armbandsur
Certina "New Art", 1960-tal, No: 4106 141 6402950, Doublé / stål, boettens, diameter: ca 3,4 cm, tota. Längd: 19 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:00:32
100 kr